Wiceprezes Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran, dr hab. n. med. Marek Kucharzewski 5 czerwca 2019 r. poprowadzi w Warszawie konferencję dedykowaną pielęgniarkom w tematyce leczenia ran. Wydarzenie jest bezpłatne dla uczestników i służy rozpowszechnianiu najnowszej wiedzy z zakresu opieki nad raną trudno gojącą się. Aby wziąć w nim udział, wystarczy zarejestrować się przez formularz na stronie: www.postepowaniezrana.pl/warszawa. Wspieranie edukacji w zakresie skutecznego leczenia ran to jedno z ważniejszych zadań Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran.

W konferencji “Postępowanie z raną przewlekłą”, prowadzonej przez Wiceprezesa Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran, weźmie udział 400 osób. Wydarzenie rozpocznie się 5 czerwca 2019 r. o godz. 9:00 w Centrum Dydaktycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i potrwa do godz. 17:00 tego dnia.

Pielęgniarki i pielęgniarze będą uczestniczyć w merytorycznych wykładach prowadzonych przez doświadczonych specjalistów, zapoznają się także z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi w zakresie leczenia rany trudno gojącej się.

Polskie Towarzystwo Leczenia Ran już niebawem ogłosi start cyklu autorskich warsztatów skierowanych nie tylko do pielęgniarek, ale również do lekarzy.